wykładziny podłogowe

wykładziny dywanowe w rolkach i płytkach, wykładziny pcv, panele LVT

Wykładziny w rolkach.

Wykładziny dywanowe w rolkach są najbardziej popularnym materiałem stosowanym do wykończenia podłogi w pomieszczeniach biurowych i hotelowych. Występują w szerokości 4m i w niektórych przypadkach w szerokości 5m. Ze względu na sposób wykonania, wykładziny dywanowe w rolkach możemy podzielić na:

  • wykładziny pętelkowe, ( powierzchnia biurowa )
  • wykładziny welurowe, ( hotele, gabinety )
  • wykładziny igłowane, ( biura, sklepy )
Nasza oferta wykładzin podłogowych to wybrane wykładziny dostępne z naszego magazynu w terminie 24 h oraz wykładziny na zamówienie z magazynów producentów z dostawą do Klienta w czasie ok. 7 dni.

Wykładziny biurowe dostępne w 24 h - wykładziny dywanowe biurowe pętelkowe Quartz i Master oraz welurowe Fortesse i Akzento. Zobacz karty techniczne wykładzin wraz z kolorami.


Wykładziny na zamówienie z dostawą w ok. 7 dni - wykładziny biurowe i hotelowe z dostawą do Klienta w terminie ok. 7 dni. Realizujemy zarówno zamówienia pełnych rolek jak i "kupony" tj. wykładziny cięte na wymiar pod zamówienie. Zobacz karty techniczne wraz z kolorami wykładzin.


Cennik wykładzin podłogowych - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi cenami wykładzin podłogowych. Cenniki wykładzin są dostępne obok - sprawdź aktualne ceny wykładzin.